• Nie ma interesującej oferty?
  Zostaw CV!
 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
 • FRANCJA- Winobranie 2021
 • Agencja pracy "Kaja" nr rej, 391 zatrudni pracowników na winobranie 2021.

  Zbiór winogron odbywa się w rejonie Bourgogne i Beaujolais we Francji.

  Poszukujemy grup 3-5 osób z własnym samochodem. Wynagrodzenie jest w systemie godzinowym i wynosi 8,40 euro netto + zwrot kosztów przejazdu.
  Praca jest sezonowa na okres mniej więcej od 10 do 14 dni. Wyjazd planowany jest w połowie września.
  Oferujemy pełne ubezpieczenie, polską umowę o pracę i delegację do Francji na A1.

  Wyjeżdżać mogą również osoby pracujące wyjeżdżające na urlopie, nie ma żadnych wymagań co do wieku oprócz pełnoletności.

  Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy agencji pod numerem 12 433 74 10.


 • Wyślij swoje CV

  E-mail:

  Załącznik:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.