• Nie ma interesującej oferty?
    Zostaw CV!
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
  • 368. FRANCJA (okolice Nicea)- Murarz/ Pomocnik murarza
  • Agencja Pracy "Kaja" nr. rej. 391 obecnie poszukuje 2 pracowników na stanowiska:

    Murarz/ pomocnik murarza
    Miejsce pracy: Francja- okolice Nicea

    WYMAGANIA:
    * posiadanie doświadczenia w fachu murarskim,
    * umiejętność wykonywania innych zadań na placu budowy,
    * samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
    * posiadanie prawo jazdy kat. B,
    * umiejętność pracy w zespole,
    * znajomość języka francuskiego (minimum podstawy)
    * posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego w Polsce min. 30 dni przed wyjazdem,

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
    * wykonywanie prac murarskich,
    * wykonywanie innych zadań na placach budowy,
    * firma zajmuje się remontowaniem i budowaniem domów,
    * pomocnik- układanie i noszenie cegieł, i inne prace zlecone przez murarza,

    OFERUJEMY:
    * zatrudnienie na terenie Francji - polska umowa o pracę
    * wynagrodzenie dla murarza 2000 euro netto, dla pomocnika 1550 euro netto
    * pracę w wymiarze 35 h tygodniowo + możliwe nadgodziny dodatkowo płatne,
    * bezpłatne zakwaterowanie w miejscu wykonywania pracy,
    * zwrot kosztów podróży do wysokości biletu autobusowego po przepracowanym miesiącu,

    Praca od zaraz !

    Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres rekrutacja.apkaja@gmail.com z dopiskiem "Murarz-Nicea" lub "Pomocnik murarza-Nicea"
    telefon kontaktowy: 12 433 74 10
  • Wyślij swoje CV

    Załącznik:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.