• Author: Admin
    444. FRANCJA (okolice Grenoble)- Pracownik zmywaka
  • #0009
    Agencja Pracy "Kaja" nr. rej. 391 obecnie poszukuje do Francuskiej restauracja w okolicach Grenoble
    pracownika na stanowisku zmywak.

    Pracownik zmywaka
    Lokalizacja: Francja, okolice Grenoble

    Obowiązki:
    * Ręczne i mechaniczne zmywanie naczyń, sztućców, garnki, patelnie i inne akcesoria kuchenne
    * Dbanie o porządek w miejscu pracy

    Wymagane:
    * doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
    * dobra znajomość j. francuskiego albo j.angielskiego ( osoba musi zrozumieć polecenia)
    * umiejętność pracy w zespole
    * punktualność i zaangażowanie do pracy
    * podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu na minimum 30 dni przed wyjazdem

    Oferujemy:
    * polską umowę o pracę
    * pracę w wymiarze 39h/tyg
    * wynagrodzenie 1470 euro netto miesięcznie
    * bezpłatne zakwaterowanie,
    * zwrot kosztów podróży do wysokości biletów autobusowych,

    Praca od zaraz, możliwość współpracy długoterminowej

    Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres rekrutacja.apkaja@gmail.com z dopiskiem "444.pracownik zmywaka -Grenoble", telefon kontaktowy: 12 433 74 10