• Nie ma interesującej oferty?
    Zostaw CV!
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
  • 267. FRANCJA (okolice Miluzy) - Kucharz
  • Agencja pracy "Kaja" nr rej, 391 zatrudni:

    Restauracja serwująca dania z tradycyjnej kuchni francuskiej, poszukuje pracowników na stanowisko Kucharz.

    Miejsce pracy: Francja, okolice Miluzy
    Praca do października 2023

    Zakres obowiązków:
    * przygotowywanie dań tradycyjnych, francuskich,
    * asystowanie szefowi kuchni,
    * przyrządzanie posiłków zgodnie ze standardami restauracji,
    * przestrzeganie zasad sanitarnych i BHP,

    Oczekiwania:
    * doświadczenie na stanowisku kucharza minimum 5 lat,
    * komunikatywna znajomość języka francuskiego (wymagane),
    * znajomość języka włoskiego mile widziana,
    * podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu na minimum 30 dni przed wyjazdem.
    * dobra organizacja pracy

    Oferujemy:
    * zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
    * wynagrodzenie miesięczne w wysokości 1900 - 2000 euro netto
    * bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym,
    * bezpłatne wyżywienie,
    * zwrot kosztów przejazdu w wysokości biletu autobusowego,
    * pracę w wymiarze 35 godzin tygodniowo+ możliwe nadgodziny dodatkowo płatne

    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na rekrutacja.apkaja@gmail.com z dopiskiem: "Kucharz-Miluza" kontakt telefoniczny 12 433 74 10
  • Wyślij swoje CV

    Załącznik:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.