• Nie ma interesującej oferty?
  Zostaw CV!
 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
 • KRAKÓW - Osoba Sprzątająca
 • Agencja pracy "Kaja" nr rej, 391 zatrudni 1 osobę:

  Osoba Sprzątająca
  Miejsce pracy: Kraków, ul. Wadowska

  Zakres Obowiązków :
  * prace porządkowe w biurze

  Oczekiwania:
  * mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  * osoby z orzeczeniem - mile widziane
  * zaangażowanie i chęć do pracy
  * dyspozycyjność

  Oferujemy:
  * umowa zlecenie albo umowa o pracę,
  * 1/2, 3/4 lub cały etat do uzgodnienia

  Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres rekrutacja.apkaja@gmail.com z dopiskiem "Osoba sprzątająca Kraków ul. wadowska" telefon kontaktowy: 12 433 74 10
 • Wyślij swoje CV

  E-mail:

  Załącznik:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.