• Nie ma interesującej oferty?
    Zostaw CV!
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
  • DELEGACJA - Pracownik fizyczny przy remontach torów kolejowych
  • Agencja pracy "Kaja" nr rej, 391 zatrudni :

    Pracownik fizyczny przy remontach torów kolejowych
    Miejsce pracy: delegacje

    Zakres Obowiązków :
    * prace przy remontach torów kolejowych

    Oczekiwania:
    * osoba sprawna fizycznie
    * zaangażowanie i chęć do pracy
    * dyspozycyjność

    Oferujemy:
    * umowa o pracę
    * stawka godzinowa 17-20zł na rękę,
    * zapewnione zakwaterowanie

    Osoby zainteresowane proszę telefon: 12 433 74 10

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami
  • Wyślij swoje CV

    Załącznik:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.