• Nie ma interesującej oferty?
    Zostaw CV!
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
  • KRAKÓW - Asystent / Asystentka Biura Fundacji
  • Agencja pracy "Kaja" nr rej, 391 zatrudni osobę dla naszego klienta, na stanowisko:
    Asystent / Asystentka Biura Fundacji

    Międzynarodowa organizacja pozarządowa szuka pracownika administracyjnego do nowo otwieranego biura w Krakowie.
    Działalność Fundacji jest nakierowana na pomoc uchodźcom z Ukrainy oraz bezpośrednio poszkodowanym w Ukrainie.

    Miejsce pracy: Kraków

    Obowiązki:
    * dobra organizacja pracy biura
    * współpraca z księgowością i podstawowe prace finansowe
    * prace asystenckie na rzecz Dyrektorów Programowych i Logistycznych
    * wsparcie pracowników komunikacji w kontaktach z uchodźcami z Ukrainy
    * kontakt z zewnętrznymi podmiotami - kancelarią prawną, urzędem skarbowym i ew. urzędem celnym
    * wsparcie kierownictwa wyższego szczebla i innych pracowników

    Oczekiwania
    * dobra organizacja pracy i zdolności komunikacji
    * dyspozycyjność
    * empatia i chęć pomocy poszkodowanym w związku z wojną w Ukrainie
    * znajomość języka angielskiego - dodatkowy język ukraiński lub rosyjski mile widziane

    Oferujemy:
    * umowa o pracę
    * pełen etat
    * atrakcyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy: rekrutacja.apkaja@gmail.com z dopiskiem "Asystent / Asystentka Biura Fundacji" kontakt telefoniczny 12 433 74 10
  • Wyślij swoje CV

    Załącznik:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.