• Nie ma interesującej oferty?
    Zostaw CV!
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
  • 376. FRANCJA (okolice Mont-Saint-Michel)- Kucharz
  • Agencja pracy "Kaja" nr rej, 391 zatrudni osobę na stanowisko:

    Kucharz
    Miejsce pracy: Francja- okolice Mont-Saint-Michel

    Wymagania:
    * doświadczenia na stanowisku kucharza (minimum 3 lata)
    * znajomość języka francuskiego,
    * mile widziana znajomość języka angielskiego,
    * samodzielność,

    Obowiązki:
    * przygotowywanie dań ,
    * przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy,
    * utrzymywanie czystości w całej kuchni,

    Warunki pracy:
    * polska umowa o pracę
    * wynagrodzenie miesięczne 1700-2000 euro na rękę w zależności od doświadczenia,
    * bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
    * zwrot kosztów podróży w wysokości biletów autobusowych po przepracowanym miesiącu,

    PRACA OD ZARAZ

    Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres rekrutacja.apkaja@gmail.com z dopiskiem "Kucharz-Mont-Saint-Michel " telefon kontaktowy: 12 433 74 10
  • Wyślij swoje CV

    Załącznik:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.