• Nie ma interesującej oferty?
    Zostaw CV!
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
  • FRANCJA (okolice Aurillac)- Pracownik pralni
  • Agencja Pracy "Kaja" nr. rej. 391 obecnie poszukuje pracownika na stanowiska:

    Pracownik pralni
    Miejsce pracy: Francja- okolice Aurillac

    Wymagania:
    -punktualność,
    -dobra samoorganizacja,
    -umiejętność pracy w zespole,
    -podczas pracy należy mieć spięte włosy,
    -posiadanie polskiego ubezpieczenia zdrowotnego min. 30 dni przed wyjazdem,

    Zakres obowiązków:
    -sortowanie brudnych ubrań,
    -pranie i rozwożenie prania wózkami,
    -pranie artykułów z hoteli (pościele, ręczniki itp)

    Oferujemy:
    - zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę i oddelegowanie w oparciu o A1 do Francji,
    - stawkę miesięczną na rękę 1400 euro + możliwe nadgodziny,
    - zwrot kosztów podróży,
    - bezpłatne zakwaterowanie

    Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres rekrutacja.apkaja@gmail.com z dopiskiem "Pralnia-Francja", telefon kontaktowy: 12 433 74 10
  • Wyślij swoje CV

    Załącznik:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.