• Nie ma interesującej oferty?
  Zostaw CV!
 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
 • KRAKÓW - Pracownik fizyczny, Drukarz
 • Agencja pracy "Kaja" nr rej, 391 zatrudni osobę dla naszego klienta, na stanowisko:

  Pracownik fizyczny, Drukarz
  Miejsce pracy: Kraków, ul.Wadowska

  Czym będziesz się zajmował ?:
  * obsługa maszyny drukującej

  Wymagania:
  * osoby ze zdolnościami manualnymi do przyuczenia w tym zawodzie

  Oferujemy:
  * zatrudnienie: umowa zlecenie lub umowa o pracę
  * zmiana 6-14 i 14-22

  Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na dres mailowy: rekrutacja.apkaja@gmail.com z dopiskiem "Kraków - drukarz" kontakt telefoniczny pod numerem 12 433-74-10
 • Wyślij swoje CV

  E-mail:

  Załącznik:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.