• Nie ma interesującej oferty?
    Zostaw CV!
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
  • KRAKÓW - Inżynier Budowy
  • Agencja Pracy "Kaja" nr. rej. 391 obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

    Inżynier Budowy
    Miejsce pracy: Delegacja - cała polska

    WYMAGANIA:
    * wykształcenie wyższe o profilu budowlanym (tory, drogi),
    * wysoka umiejętność interpersonalna
    * dokładność, samodyscyplina, umiejętność pracy w zespole
    * umiejętność czytania i prowadzenia dokumentacji budowlanej
    * czynne prawo jazdy kat. B

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
    * praca w terenie na obiektach budowlanych,
    * nadzorowanie jakości realizowanych robót,
    * koordynacji i podział robót na powierzonych odcinkach

    OFERUJEMY:
    * stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    * wynagrodzenie ustalane z firmą w zależności od doświadczania,
    * pracę na terenie całej Polski
    zakwaterowanie zapewnione
    diety za każdy dzień pracy

    Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres rekrutacja.apkaja@gmail.com z dopiskiem "Inżynier budowy"
    Telefon kontaktowy: 12 433 74 10
  • Wyślij swoje CV

    Załącznik:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.